Acil Sağlık Hizmeti

Profesyonel bir anlayışla ele aldığımız acil sağlık hizmeti açısından, sizlere nitelikli bir destek sağlamaktayız. 112 acil hizmetleri sektöründe görev yapmış acil tıp teknisyenleriyle doktorlarımız güvencesi altında hizmet veriyoruz. 2013 yılından bu yana Sağlık Bakanlığı ruhsatı eşliğinde gerçekleştirdiğimiz sağlık hizmeti kapsamında, tam donanımlı ambulanslarımız ile bize güvenebilirsiniz. Avrupa standartlarına uygun şekilde günün 24 saati boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunu hem uluslararası hem de şehirlerarası dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi altında sağlamaktayız.

Evde Sağlık Hizmeti

Tam donanımlı ekipman eşliğinde evde sağlık hizmeti, konusunda tecrübe sahibi acil tıp teknisyenlerimiz ve doktorlarımız ile sağlanmaktadır. Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir süreç içerisinde, evde yapılması gereken tüm müdahaleler anında sağlanır. Böylece hasta her türlü donanıma sahip ambulanslarımız ile hastaneye tam zamanında yetiştirilmektedir.

Acil durumlarda müdahale yetkisine ve tecrübesine sahip olan doktorlarımız, acil tıp teknisyenlerimizin desteğiyle bu süreci profesyonel anlayış içerisinde gerçekleştirmektedir. Söz verdiğimiz zaman içerisinde yüksek donanımlı ambulanslarımız adresinize ulaşıyor. Böylece gerekli olan müdahale için zaman elde edilmekte ve hasta, hastanede gerçekleştirilecek müdahale adına zamanında ulaştırılmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Acil Sağlık Hizmeti

Acil durumlarda yapılacak mücadelenin ne kadar önemli olduğunu bilerek, süreci profesyonel bir anlayış gerisinde gerçekleştirmekteyiz. Hem evde hem de ambulans içerisinde gerekli olan müdahale için her türlü donanıma sahibiz. Böylece 112 Acil hizmetler konusunda tecrübe sahibi olan doktorlarımız, hastaneye kadar gerekli olan müdahaleyi eksiksiz şekilde sağlamaktadır.

Tüm bu süreci güvenilir bir hizmet altında elde ederken; çok uygun acil sağlık hizmeti ücretleri üzerinden sağlayabilirsiniz. İnsan sağlığının öneminin bilincinde olarak hastaneden eve ya da evden hastaneye gerekli tüm çalışmaları büyük bir ciddiyetle ele almaktayız. Önceliğimiz her zaman hasta sağlığının en yüksek noktada tutulmasıdır.

Hemen Ara