Bursa Özel Ambulans

Sağlık için konforlu, tam donanımlı, nitelikli, güvenilir ve hızlı ulaşım araçları ile hastalara hizmet verilmektedir. Sağlık alanlarına bağlı acil ambulanslar ve sağlık bakanlığından ruhsatlı özel ambulanslar ile hasta ulaşımı yapılmaktadır.

Ambulans hizmeti alanında hasta nakli ve hasta ulaşımını gerçekleştiren sağlık bakanlığından ruhsatlı bir kurum olmaktayız. Bursa Özel Ambulans kurumu olarak hastaların acil ulaşımlarını sağlamak için hizmet vermekteyiz.

Ambulans araçlarımız; standart donanıma sahip olarak hastanın ulaşım sırasında konfor ve güvenle taşınmasını sağlamaktayız. Özel ambulans hizmeti konusunda 112 acil alanında uzun yıllar çalışmış doktorlar ile nakil işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Tıbbın Avrupa standartları çizgisinde ve ruhsatlı hizmet çerçevesinde hastaların her nakil işleminde acil yardım sunmaktayız.

En İyi Sağlık Ekibi ile Bursa Özel Ambulans Kiralama

Ambulans hizmeti konusunda en iyi sağlık ekibi ve tıp teknisyenleri ile kiralama olanağımız da mevcuttur. Özel ambulans araçlarımızı; özel organizasyonlar çerçevesinde acil hasta bakımı ve hastaneye nakil işlemini yapmaktayız. Organizasyon alanınıza belirlenen saatlerde kiralama yaptığınız adette özel ambulans gelmektedir.

Sağlık ekibimiz ve özel ambulans araçlarımız ile organizasyonun bitimine kadar hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat sağlık personelimiz ile Bursa Özel Ambulans kiralama hizmetini önemle sunmaktayız.

Bunun için irtibat numaralarımız ile bizlere ulaşım sağlayarak, acil yardım ve ambulans hizmeti talep edebilirsiniz. Her organizasyon süresince özel ambulans hizmetimizden yararlanıp, kiralama işlemini yapabilirsiniz.

Sağlıklı Ulaşım için Bursa Özel Ambulans Fiyatları

Sağlıklı ve güvenli ulaşım için uzmanlık çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kurumsal bir kurum olarak sağlıklı hizmet anlayışı ile özel ambulans sunumu yapmaktayız. Her hasta ulaşım işlemini memnuniyetle sağlayan özel ambulans ailemiz, hastane öncesi acil yardım sunmaktadır.

Sağlık hizmetini uygun fiyat çerçevesinde sunmaktayız. Özel Ambulans fiyatları ise kilometre mesafesine göre belirlenmektedir. Fiyatlar hakkında başlangıç miktarını belirten özel ambulans ailemiz, ulaşım yerinde tam miktarı sunmaktadır.

Hemen Ara