Hasta Nakil Ambulans

Sağlıklı yaşam ve nakil için ambulans hizmeti verilmektedir. Hastaların bulunduğu hastaneden, başka hastane merkezine, evden hastaneye özel nakil işlemleri sunulmaktadır.

Bizlerde, ambulans hizmeti veren özel bir kurum olarak hastaların taşınmasına yardım etmekteyiz. Hasta nakil ambulans ailesi olarak, araç içi tıbbı ekipman eksikliği olmadan ruhsatlı hizmet vermekteyiz.

Hastaların taşınma işleminde kısa ve uzun mesafe fark etmeksizin nakil ambulansı sunmaktayız. Güvenli ve kaliteli donanım ile standartlara uygun nakil faaliyeti gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Standartlarda Hasta Nakil Hizmeti

Ambulans ile nakil hizmeti sunan sağlık ailemiz; en iyi doktor, hemşire, teknisyenler aracılığında destek sağlamaktadır. Kurumsal standartlarda hasta nakil hizmeti ve acil bakım sunmaktayız. Tüm hastalara değer vererek, en iyi standartlarda ve konforla nakil işlemlerini yapmaktayız.

Ambulans hizmeti veren kurum alanımız ile bağlantıya geçip, güvenli ve konforlu nakil işlemimiz den yaralanabilirsiniz. Acil çağrılarınız ve bir yerden başka bölgenin hastanesine hastanızın ulaşımı için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli nakil işlemi konusunda memnuniyet sağlamaktayız.

 

Hasta Nakil Ambulans Kiralama ve Fiyatları

Kurumsal kimliğimiz ile şehirler arası nakil ve yurt dışı nakil hizmet sektöründe kiralama da sunmaktayız. Özel ulaştırma faaliyetleri çerçevesinde nakil ve ambulans çağrılarınıza hemen yanıt vermekteyiz. Sağlık ekiplerimiz ve doktorlarımız ile hasta nakil ambulans kiralama için prosedürlere uygun hizmet vermekteyiz. 7/24 hızlı nakil hizmeti sunmaktayız.

Nakil ambulans fiyatları konusunda mesafe aralığına göre hizmet vermekteyiz. Kiralama ücreti ve nakil fiyatları için gidilen konum üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Bu konuda irtibata geçerek, nakil ve kiralama işlemlerimizin fiyat başlangıçları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastaların en kısa sürede hastaneye ya da acil alanına ulaşması içinde bizlerin nakil ambulans hizmetini tercih edebilirsiniz. Tam zamanında çağrı alanında olan sağlık ekiplerimiz ile sizlere uzmanlıkla hizmet vermekteyiz.

Hemen Ara