Özel Ambulans Fiyatları

Acil durumlarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde 7/24 özel ambulans hizmeti sağlamaktayız. Sağlık Bakanlığı’ndan elde ettiğimiz ruhsat ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda, zamanında müdahale ve ulaşım için tam donanımlı ekipman üzerinden destek sunuyoruz. Kiralama sistemi üzerinden gerçekleştirdiğimiz özel ambulans desteği, belli başlı bazı etmenlere bağlı olarak fiyat konusunda değişkenlik göstermektedir.

Ancak önceliğimiz her daim insan sağlığı olduğundan dolayı; bu konuda çok uygun özel ambulans fiyat üzerinden size güvenilir destek sunuyoruz. 112 acil hizmetleri konusunda tecrübe sahibi doktorlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile zamanında ulaşım gerçekleştirmekteyiz.

Ambulans Kiralama Fiyatı

Ücretin hasta ve yakınları tarafından ödenen özel ambulans desteği, doğru müdahale ve zamanında hastaneye yetiştirme konusunda önemli bir ayrıcalık sunmaktadır. Bu konuda ele alınan  ambulans kiralama ücretleri duruma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu etmenler arasında hastanın nereden nereye sevk edildiği ve kaç kilometre gittiğine dair belirlenmektedir. Aynı zamanda müdahale ekibi ve ambulans seçeneklerine bağlı olarak, farklı fiyatlar üzerinden kiralama desteği elde edilir.

Özel Ambulans Kiralama 2019 Fiyatları

Önceliğimiz her daim insan sağlığı olduğundan dolayı, çok uygun fiyatlar üzerinden ambulans kiralama desteği sunuyoruz. Tabii her sene olduğu gibi özel ambulans kiralama 2019 fiyatları üzerinde de bazı fiyat farklılıkları yaşanmaktadır. Ancak zamanında hastaneye ulaşım ve evde doğru müdahale konusunda, özel ambulanslar bir hayat kurtarıcıdır. Şehir içi veya şehirlerarası duruma bağlı olarak da fiyatlar farklılık yaratabilmektedir. Acil durumlarda firmamız bünyesinde tam donanımlı ambulans ve ekibimiz üzerinden en iyi desteği elde edebilirsiniz.

Kilometre Başına Değişen Özel Ambulans Kiralama Fiyatlandırma

Şehir içi ve şehirler arası kilometre başına özel ambulans fiyatları farklılık gösterir. Tabii bu aynı zamanda sevk edilen sağlık kuruluşuna göre değişebilmektedir. Ancak tüm bu etmenlerin ötesinde öncelik olarak sağlığınızı ele alıyor; uygun fiyatlar üzerinden sizlere en iyi desteği sağlıyoruz.

Hemen Ara