Özel Ambulans

Özel Ambulans hizmeti Asrın Ambulans olarak tüm hastalara verilmektedir. Hizmetlerimiz günün her saatinde verilmekte olup, özel ambulanslarımız 7/24 hastaları farklı noktalara taşıma imkanı sunmaktadır. Asrın Ambulans olarak İstanbul başta hizmet alanı olmakla beraber tüm Türkiye’nin her noktasına ozel ambulans hizmetini sunmaktadır. Nakil işlemlerini ve hasta taşıma işlemlerini yapabileceğiniz özel ambulanslar sayesinde hastalara konforlu bir taşıma imkanı sunulmaktadır.

Kalite ve donanım yönünden son teknoloji ile üretilmiş özel ambulanslar hastaların yakınları ile beraber tüm nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hastalar farklı bir şehre ya da hastaneye gitmek isterse 7/24 hizmet veren Asrın Özel Ambulans hizmetlerinden faydalanabilirler.

Donanımlı Özel Ambulanslar İle Hasta Nakil

Asrın ozel Ambulansların tamamı hem hızlı hem de güvenilir şekilde üretilmiştir. Güvenilir olmasının yanı sıra hastaların konforu için kaliteli ve donanımlı ambulanslar hizmete sunulmuştur. Özel ambulans kiralama hizmetinden yararlanarak, hastaların dileğiniz şehirden alınarak farklı bir şehre ulaşımını sağlıyoruz. Özel donanıma sahip tüm ambulanslarda bir hasta için gerekli olan her türlü hasta ve hastane teçhizatı da bulunmaktadır.

Özel ambulans hizmetleri sayesinde hastanın hastane ortamından uzak kalmadan tedavisine devam ederek, nakil işlemleri yapılmaktadır. ozel ambulans ve nakil hizmetlerinden dilerse hasta yakınları da yararlanabilir.

Şehirlerarası özel Ambulans Servisi

Ozel ambulans kiralama hizmetinden faydalanarak ister şehir içi isterseniz de şehirlerarası hasta nakillerini sağlayabilirsiniz. Asrın Özel Ambulans hizmetleri nakil hizmetlerini Türkiye’nin her bölgesine sağlamaktadır. Merkez olarak ise Asrın özel Ambulans hizmetleri İstanbul’da yer alır. Bu nedenle, Asrın Ambulans İstanbul başta olmak üzere  İstanbul’dan farklı bir şehre nakil olmak isteyen hastalarada hizmet vermektedir.

Hasta yakınları tek başlarına hastaların konforlu bir şekilde ulaşımını sağlayamaz. Bu nedenle, Asrın Özel Ambulans hastaların güven içerisinde nakil yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Hemen Ara