Revir Hizmeti

 İşyerlerinde meydana gelen kazalarda ihtiyaç duyulan revir hizmeti son derece gerekli ve zorunlu bir hizmettir. Kazanın boyutu ne olursa olsun, ilk müdahaleyi yapacak birilerinin olması, hasta için önemlidir. Özellikle ufak tefek kazalar söz konusu olduğunda, revir hizmeti son derece işe yaramaktadır. Çünkü kişilerin sorunları gerçekten büyük olmayabilir, bu durumda hastaneye gitmeye gerek kalmadan revirde çalışanlar hastanın sorununu çözecektir.

Asrın revir hizmeti sayesinde, kişiler sağlıklarına olabilecek en hızlı şekilde kavuşma imkanına sahip olacaklardır. Çok acil ve mühim bir durum söz konusu olduğunda, revirde çalışan personellerimiz acil bir hastane raporu çıkaracak ve kişiyi hastaneye sevk edecektir. Bu gibi durumlarda, acil ambulansa ihtiyaç duyulursa, Asrın özel ambulans hizmetlerimizden de faydalanabilir.

 

Firmamız verdiği revir hizmetlerinde maksimum donanım sağlamaktadır. Olabilecek her türlü kazaya karşı belirli bir ekipmanı olan ve ilk müdahalenin en kısa sürede, en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayan Asrın revir hizmetleri kişilerin maksimum donanımla bakılmalarını sağlayacaktır. Oluşabilecek durumlar önceden haber verilecek, kişi gerekliyse hastaneye sevk edilecektir. Tüm bunların yanı sıra, revirde çalışan personellerimiz son derece ilgili, güvenilir, eğitimli, donanımlı ve tecrübelidir. İlk yardım eğitimlerini en iyi şekilde almış olan personellerimiz, kişilerin belki de çok ciddi bir sorunlarını çözmeyi sağlayabilir.

 

Verdiğimiz revir hizmeti sayesinde kurtulmuş yüzlerce can olduğu unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra revir hizmeti fiyatları konusunda teklif ettiğimiz fiyatlar, işyerlerini mağdur etmeyecek, son derece güzel fiyatlardır. Ücret politikamız gereği, konu sağlık olduğundan yüksek ücretler talep edilmemektedir. Belirli miktarlarda ücret, firmamızın çalışmasını devam ettirebilmesi açısından tahsis edilir. Ancak vereceğimiz fiyat teklifleri, kişileri son derece memnun edecektir.

 

Pek çok revir hizmetinin yanı sıra, firmamızın verdiği revir hizmeti bazında, bulunacağımız alanda çeşitli aşıların olacağı ve gerekli durumlarda aşı kartlarının tahsis edileceği de bir diğer durumdur. Kişiler ufak tefek işlemlerini revirimizde gerçekleştirebilecek ve hastaneye gitme durumları kalmayacaktır. 7/24 iletişime geçip bilgi alabileceğiniz çağrı merkezimiz, aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacak ve alacağınız hizmet hakkında maksimum bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Hemen Ara